Malarz

Francja, dep. SabaudiaUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Obowiązki:

  • szpachlowanie, wykonywanie gładzi oraz malowanie pomieszczeń wewnętrznych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 30 listopada z możliwością przedłużenia
  • 13,20 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne extra
  • dodatek żywieniowy 9,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia oraz składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji