Kucharz

Francja, departament SabaudiaUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie tradycyjnych dań kuchni francuskiej
  • dbanie o porządek i czystość

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 25 sierpnia z możliwością przedłużenia
  • 13,50 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • odzież do pracy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • częściowy zwrot kosztów podróży