Spawacz TIG

Francja, Prowansja - Alpy - Lazurowe WybrzeżeUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Obowiązki:

  • spawanie stali nierdzewnej metodą TIG

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do września z możliwością przedłużenia
  • 16,80 EUR brutto/h przy 35 godz. tygodniowo (po miesiącu współpracy możliwość negocjacji stawki)
  • podczas wyjazdów służbowych dodatek żywieniowy w wysokości 9 EUR brutto dziennie
  • gwarantowane nadgodziny płatne ekstra
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zapewniona odzież robocza i ochronna