Pracownik przy zbiorze pieczarek

Francja, Bretania, okolice RennesUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 5 lutego
  • doświadczenie w zbieraniu pieczarek - warunek konieczny
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • mile widziany samochód do dyspozycji

Obowiązki:

  • zbiór i sortowanie pieczarek w pieczarkarni wielopoziomowej (oczekiwana norma przez francuskiego pracodawcę wynosi ok 20 kg/h)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji oraz zawsze terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • umowę o pracę tymczasową do sierpnia 2018
  • 12,00 EUR brutto h (za 35 godzin tygodniowo)
  • dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pokrycie częściowych kosztów podróży do Francji