Piekarz

Francja, Alpy WysokieUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku piekarza min. 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego
  • aktualne badania medyczne na podstawie skierowania od ATERIMA
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed wyjazdem

Obowiązki:

  • przygotowanie ciasta do produkcji chlebów i bagietek
  • wypiekanie wyrobów
  • obsługa maszyn piekarniczych
  • przekazywanie gotowych wyrobów do sprzedaży

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, terminowe wypłacanie wynagrodzeń)
  • umowę o pracę tymczasową do 15 kwietnia 2018
  • 12,20 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów transportu