Murarz

Korsyka (Ajaccio)Umowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki:

  • kompleksowe prace murarskie
  • pomoc przy pracach dekarskich (układanie dachówki oraz montaż rynien)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
  • umowę o pracę tymczasową na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • 12,10 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne dodatkowo
  • dodatek wyżywieniowy 50 EUR tygodniowo wypłacany przez pracodawcę francuskiego
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pokrycie częściowych kosztów podróży
  • ZAWSZE terminowo wypłacane wynagrodzenie przez ATERIMA