Pracownik gospodarstwa rolnego

departament Loir-et-CherUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Obowiązki:

  • obsługa ciągnika oraz urządzeń rolniczych w gospodarstwie zajmującym się hodowlą bydła mlecznego
  • wypasanie i żywienie bydła
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych
  • bieżące prace w gospodarstwie

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 12,00 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży