Opiekunka medyczna

okolice NiceiUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie upoważniające do opieki nad osobami starszymi (dyplom opiekuna medycznego / dyplom pielęgniarstwa)
  • dobra znajomość j. francuskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed wyjazdem

Obowiązki:

  • wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach związanych z toaletą, ubieraniem się lub spożywaniem posiłków (praca w prywatnym domu spokojnej starości)
  • podawanie lekarstw oraz pomoc podczas zabiegów rehabilitacyjnych
  • obserwacja i bieżące informowanie personelu medycznego o stanie zdrowia podopiecznego
  • organizowanie czasu wolnego

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • 13,00 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży